Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Khali Vapors Golden Gate

(0) відгук
Артикул: 806518 Виробник: Khali Vapors

Немає в наявності

Рідина Golden Gate від виробника Khali Vapors - це соковита суміш каліфорнійських апельсинів у поєднанні з солодким ностальгічно морозивом. В одному ескімо порівну задоволення, як вічне сусідство із фургоном морозива.

Аромат рідини найбільше нагадує саме лимонно-апельсинову глазур, у якій чудово відчувається ще й гарна нота насичених вершків, відмінне поєднання цитрусів із молочним смаком, тому цей смак чудово підійде для любителів цитрусових та молочних міксів. У цій рідині, крім соковитої апельсинової м'якоті та ненав'язливої цитрусової кислоти, різко з'являється ще й виражений смак манго. Несподіваний цитрусово-манговий мікс у морозиві, що трохи розтанула, дуже сподобається любителям тропічних фруктів і цитрусових.

Ви можете купити Khali Vapors Golden Gate та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися