Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Killa Fruits Blue raspberry

(0) відгук
Артикул: 806523 Виробник: Killa Fruits

Немає в наявності

Рідина Blue raspberry від виробника Killa Fruits – це смак блакитної малини. Чудова, з таким дивовижним балансом терпкості та солодощі, який змушує ваш рот морщитися, блакитна малина – найароматніша та найсмачніша ягода з усіх.

Ваші рутинні будні точно скрасяться, ширяючи цю чудову рідину, неймовірно реалістичного фруктового аромату, який змусить ваші смакові рецептори насолоджуватися і купатися в цьому смаку! Ця рідина стане ідеальним джерелом натхнення для вас. Отримайте задоволення від Blue Raspberry від Killa Fruits! Ви не пошкодуєте про це.

Ви можете купити Killa Fruits Blue raspberry та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися