Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Killa Fruits Raspberry black cherry lime

(0) відгук
Артикул: 806527 Виробник: Killa Fruits

Немає в наявності

Увага! Ця нова рідина Raspberry Black Cherry Lime ідеально підходить для тих вейперів, які прагнуть вражаючих відчуттів та задоволення, пропонованих в напрочуд унікальній комбінації смаків. Коли ви спробуєте цей мікс, ваші смакові рецептори збожеволіє від задоволення!

З перших секунд затягування ви почнете відчувати задоволення, яке наповнює ваше тіло. Цей чудовий аромат соковитої малини, пікантної чорної вишні та легкого лайма, ви запам'ятаєте це на все життя.

Рідина Raspberry Black Cherry Lime від Killa Fruits   поставляється у великій банці обсягом 100 мл із співвідношенням 70/30 для густих і великих хмар.

Цей фруктовий аромат рідини ідеально підходить для довгих, спекотних місяців літа.

Ви можете купити Killa Fruits Raspberry black cherry lime та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися