Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Killa Fruits Red apple peach ice

(0) відгук
Артикул: 806529 Виробник: Killa Fruits

Немає в наявності

Рідина Red Apple Peach - це чудовий освіжаючий аромат персикових льодяників, облитих солодким соком із червоних, стиглих яблук. Кожен вдих цієї рідини освіжить вас і вашого ласуна.

На вдиху рідина Red Apple Peach відчувається сильним яблучним ароматом жувальної цукерки, якому на зміну приходить соковита м'якоть стиглого персика, яка так і освіжає, у поєднанні з холодком. Смак персика стає солодшим, оскільки смак соковитих яблук так і доповнює його.

Коли ви видихаєте, відразу відчувається гарний холодок, що супроводжується солодощами цукерки з яблука. На видиху - соковитий персик і хрумкий смак яблука.

Якщо ви любите холодні рідини зі смаком жувальних цукерок, які мають смак персика, то цей холодний мікс залишить вас у повному захваті.

Ви можете купити Killa Fruits Red apple peach ice та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися