Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Killa Fruits Salts Blue raspberry

(0) відгук
Артикул: 806536 Виробник: Killa Fruits

Немає в наявності

Killa Fruits Salts Blue raspberry – цей мікс підірве ваші смакові рецептори, це точно. Чудова рідина на сольовому нікотині, з таким дивовижним балансом терпкості та солодощі, яка змушує вас морщитися та сльозитися від кислого задоволення, блакитна малина – найінтенсивніший та найсмачніший фрукт з усіх.

Ваші рутинні будні точно розфарбуються, ширяючи цю чудову рідину, неймовірно реалістичного фруктового аромату, який змусить ваші смакові рецептори насолоджуватися і купатися в цьому смаку, а сольовий нікотин точно додасть вам релакс у цьому міксі! Ця рідина стане ідеальним джерелом натхнення для вас. Отримайте задоволення від Blue Raspberry від Killa Fruits! Ви не пошкодуєте про це. Рідина призначена лише для підсистем.

Ви можете купити Killa Fruits Salts Blue raspberry та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 50мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися