Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

Killa Fruits Salts Kiwi strawberry

(0) відгук
Артикул: 806535 Виробник: Killa Fruits

Немає в наявності

Рідина Killa Fruits Salts Kiwi strawberry зі смаком полуниці та ківі - це літня суміш соковитої полуниці та тропічного ківі, заснована на розслаблюючому сольовому нікотині. Запах і насолода цих двох фруктів дуже інтенсивно збуджують ваші смакові рецептори і чудово втамовують спрагу спекотного літа.

На вдиху Kiwi Strawbery передає солодкі ноти стиглої, свіжої полуниці з лозою, разом із розслаблюючими солями нікотину, після якої відчувається свіжий натяк на ківі. Цей тонкий свіжий смак врівноважує насолоду. Знайомі аромати цукеркової карамельки будуть повністю задовольняти вашого ласуна всередині вас. Коли ви видихаєте, відразу відчувається соковитий аромат ківі, він проникає у ваші смакові рецептори із гарним фруктовим смаком. Обидва фруктові смаки неймовірно чисті і натуральні, і точно задовольнять ваші потреби в вейпінгу. Рідина призначена лише для підсистем!

Ви можете купити Killa Fruits Salts Kiwi strawberry та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 50мг
Солевой никотин: 1
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися