Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

Killa Fruits Strawberry acai

(0) відгук
Артикул: 806530 Виробник: Killa Fruits

Немає в наявності

Рідина Strawberry Acai від Killa Fruits - це гладкий екзотичний мікс свіжої, стиглої полуниці у поєднанні із соковитими ягодами асаї.

Ця суміш із полуниці та ягід асаї може вгамувати спрагу, як ніхто інший на світі, це терпка, солодка та свіжа рідина для електронних сигарет.

Кожна затяжка бадьорить вас свіжим ароматним смаком ягоди асаї, за яким слідує легка пікантна і стигла полуниця. Ця рідина може вгамувати вашу спрагу, коли ви парите, на вдиху ви зможете насолодитися смаком кислуватого полуничного аромату. Зрілість полуниці очевидна. Потім ягоди асаї входять в образ, освіжаючи вас своїм яскравим та ніжним смаком. З кожним видихом солодка полуниця вискакує на язик, розкриваючи достатню кількість соковитих ароматів, які задовольняють рецептори та вгамовують спрагу.

Коли ви вдихаєте, легка кислинка від соковитої ягоди асаї задовольняють вашого ласуна. Цей мікс точно підійде тим, хто любить кисло-солодкі ягоди.

Ви можете купити Killa Fruits Strawberry acai та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися