Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Колба для Smok TFV4 Plus

(0) відгук
Артикул: 2117 Виробник: Smok, Smoktech
Ціна: 75 грн
В наявності
шт.

Скляна колба для Smok TFV4 Plus - незамінна складова частина кліромайзера. Досвідчені вейпери знають, що навіть високоякісне Pyrex скло, з якого вона виготовлена, може несподівано розбитися.

   Найкращий спосіб застрахуватися від неприємностей - купити запасну колбу для Smok TFV4 Plus і завжди носити її із собою. Даний запасний елемент легко замінити, а значить, комфортне ширяння гарантовано Вам в будь-яких умовах.

Після придбання нового скляного тубуса обережно видаліть залишки скла, що прийшло в непридатність. Також перевірте, чи не залишилися дрібні частинки на о-рингах і у випарники, по можливості замініть сходи на нові.

 

Ви можете купити Колба для Smok TFV4 Plus та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися