Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Колба для Smok VAPE PEN 22 Kit

(0) відгук
Артикул: 2054 Виробник: Smok, Smoktech

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Скляна колба для SMOK VAPE PEN 22 Kit - незамінна складова кліромайзера. Досвідчені вейпери знають, що навіть високоякісне Pyrex скло, з якого вона виготовлена, може несподівано розбитися.

Найкращий спосіб застрахуватися від неприємностей - купити запасну колбу для SMOK VAPE PEN 22 Kit і завжди носити її із собою. Даний запасний елемент легко замінити, а значить, комфортне ширяння гарантовано Вам в будь-яких умовах.

Після придбання нового скляного тубуса обережно видаліть залишки скла, що прийшло в непридатність. Також перевірте, чи не залишилися дрібні частинки на о-рингах і у випарники, по можливості замініть сходи на нові.

Характеристика:

  • Діаметр: 22 мм
  • Висота: 19 мм
  • Матеріал: Pyrex-скло
  • Колір: прозорий
  • Сумісність: SMOK VAPE PEN 22 Kit

Ви можете купити Колба для Smok VAPE PEN 22 Kit та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися