Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Men`s Club Mango Man 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4088 Виробник: Men's Club

Немає в наявності

Mango Man 60 ml - це нова рідина для електронного ширяння, яка сподобається багатьом любителям фруктів, від відомого виробника Men`s Club.

Ця рідина вміщує солодкий манго з морозною свіжістю, ця рідина це буде єдиним вашим бажанням коли ви потрапите в спекотний тропічний ліс. Якість цієї рідини постійно знаходиться на найвищому рівні якості, адже для виготовлення її використовували лише кращі матеріали.

Придбати цю рідину можна в нашому вейп-шопі або інтернет-магазині Sigaretka, за доступною для багатьох ціною, яка зовсім не кусається.

Ви можете купити Men`s Club Mango Man 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися