Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Men`s Club Samura Man 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4089 Виробник: Men's Club

Немає в наявності

Таємні інгредієнти завжди привертали увагу наших покупців, і так само і цього разу, відомий виробник рідин для електронного ширяння Men`s Club випустив свою нову рідину, яка інтригує своєю загадковістю, і назва у неї - Samura Man 60 ml.

Ця компанія зараз розкрила лише один інгредієнти і це малиновий смузі, а другий залишається загадкою і предметом для здогадів, відомо лише те, що цей інгредієнт родом з Китаю.

Придбати таку прекрасну рідину не складе труднощів, тому що коштує вона не дуже дорого, а знайти її ви зможете в нашому інтернет-магазині Sigaretka.

Ви можете купити Men`s Club Samura Man 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися