Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Men's Salt Tea

(0) відгук
Артикул: 806961 Виробник: Men's Club

Немає в наявності

Іноді в холодну і не дуже приємну погоду так хочеться тепла, але на душі все одно віє туга, і про це подумала одна з компаній світу вейп-індустрії-Men's, і знайшла рішення випустивши нову рідину для електронного ширяння, під назвою-Salt Tea.

Дана сольова рідина має покращені показники поглинання та смаку, що не маловажно, тому смак ніжного чаю з бергамотом та цитрусом зігріють вашу душу як ніколи.

Нікотину в ній досить багато і сподобатися вона тим парильникам, які люблять відчувати смак нікотину, тому в ній міститься 30, а в міцнішій версії 50 міліграм нікотину.

Ви можете купити Men's Salt Tea та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Напитки
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися