Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Montana MNTN Salt Lemon

(0) відгук
Артикул: 807177 Виробник: Montana

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Коли настає смакусове голодування на допомогу приходить класика. Представляємо вам кисло солодкий лимон і нічого зайвого. Солева рідина, що вийшла, дуже приємна на смак, в міру солодка, в міру кислувата.

Основа рідини має суворе співвідношення PG50/VG50. Рідина підходить для сучасних та малопотужних вейпів. При створенні основи також враховувалася пропорція ароматизаторів.

Рідина доступна у флаконах і 30 мл. Фірмовий флакон злегка затемнений, з метою продовжити життя нікотину, внаслідок скорочення контакту із сонячними променями. Баночка трохи м'яка та зручна. Кришка має захист від дітей. Носик зручний при використанні та не викликає труднощів у застосуванні з будь-якими атомайзерами.

Варіація вибору градації сольового нікотину на будь-який смак: 30, 50, та 65 мг

Увага! Ця рідина призначена тільки для POD систем та вейпів із тугою MTL затяжкою.

Ви можете купити Montana MNTN Salt Lemon та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися