Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Набір для самостійного виготовлення Nolimit BRO Salt Brown

(0) відгук
Артикул: 808343 Виробник: Nolimit
Ціна: 300 грн
В наявності
шт.

Nolimit BRO Salt Brown (класичний тютюн) – це втілення традиційного тютюну, що пропонує насичений класичний смак. Цей смак відрізняється витонченістю та різноманіттям, являючи собою поєднання теплих та ніжних нот тютюну. Ви можете насолодитися традиційними та елегантними нотами тютюну, які створюють незабутній та глибокий смак. Nolimit BRO Salt Brown - це традиційний та елегантний тютюн.

Nolimit BRO Salt – це лінійка рідин для електронних сигарет, яка пропонує широкий вибір смаків. Від солодкої медової дині в Nolimit BRO Salt Yellow до поєднання соковитої полуниці та ананасу з кислинкою в Nolimit BRO Salt Red. Кожен смак пропонує вам дивовижні відчуття. Nolimit BRO Salt – це лінійка рідин, яка пропонує вам широкий вибір смаків, створених для вашого задоволення.

Nolimit BRO Salt - це лінійка рідин для електронних сигарет із співвідношенням 50/50 та міцністю 50/25 мг нікотину. Вона містить сольовий нікотин, що дозволяє швидше відмовитися від традиційних сигарет. Смакові ноти Nolimit BRO Salt поєднують у собі тютюнові та фруктові відтінки, пропонуючи вам задоволення від поєднання різних смаків. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає складні та цікаві смаки.

Характеристики Nolimit BRO Salt:

  • Співвідношення 50/50 PG/VG: це означає, що рідина складається з 50% пропілену (PG) і 50% гліцерину (VG), що підходить для підсистем.
  • Нікотин 50/25 мг нікотину: це означає, що рідина містить 50 мг/мл та 25 мг/мл нікотину.
  • Сольовий нікотин: сольовий нікотин був розроблений спеціально для маленьких подсистем з тугою сигаретною затяжкою.
  • Тютюнові/фруктові смаки: Nolimit BRO Salt пропонує широкий вибір смаків, що поєднують у собі тютюнові та фруктові відтінки, що робить її ідеальним вибором для тих, хто шукає складні та цікаві смакові відчуття.

Ви можете купити Набір для самостійного виготовлення Nolimit BRO Salt Brown та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 50мг, 25мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, Табачные

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися