Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

Набори TWINS

Усього результатів: 10

Ви обрали:

  Бажаємо представити вам чергову новинку від компанії ULL і порадувати вас. Ми вже знаємо, що ви їх любите, адже продукція цього виробника має неймовірний попит.

  Сьогодні ми поговоримо про нові набори для самостійного виготовлення під назвою TWINS і варто відзначити, що цікаві моменти починаються вже з назви. Слово "twins" перекладатися з англійської як "двійнята", а це є і справді дуже прикольним ходом. Тому що відкривши набір, ви можете побачити два дуже схожі між собою флакони, тільки на одному з них буде біла наклейка, а на іншому стильно розмальована.

  До речі, про стиль, і тут наш український виробник добре постарався. На передній стороні коробки розпис у фіолетових відтінках, інші стінки жовті і бірюзові. Всі кольори ідеально поєднуються між собою і доповнюють один одного, тому цей заміс починає радувати вже з моменту упаковки.


  Не можна не сказати про відмінну якість та насиченість смаків. По суті ці набори для самозамішування спочатку були створені для того, щоб обійти акциз. Але згодом вони полюбилися багатьом хоча б через цікавий процес змішування.

  До речі про нього, з ним не виникне проблем, тому що є інструкція, де описаний кожен крок та їхня послідовність.

  Нам представили рідну та привабливу палітру смаків, таких як:

  • Banana Ice - банан з холодком;
  • Kiwi Strawberry - тропічний ківі та солодка полуниця;
  • Lime Strawberry-літній мікс лайма та полуниці;
  • Melon Cherry - ароматна диня зі стиглою вишнею;
  • Red Currant - червона смородина або перука;
  • Melon Coconut - ніжний тропічний кокос та солодка диня;
  • Good Tobacco - класичний тютюн.


  Варто зауважити, що це рідини на основі сольового нікотину з міцністю 50мг та її вихід становить 30мл. Це справді вийшли дуже хороші та якісні набори, які ви можете придбати у нас на сайті або у наших магазинах у місті Київ.