Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

Набір для самостійного виготовлення TWINS Lime Strawberry

(0) відгук
Артикул: 807743 Виробник: TWINS
Ціна: 250 грн
В наявності
шт.

Вже дуже багатьом відома, а можна навіть сказати, що практично всім, українська компанія ULL знову втішила нас новими самозамісами. Набір досить великий вибір у даного виробника, і кожен забезпечує хороший смак і відмінну якість.

Сьогодні ми обговоримо TWINS.


Набори для самостійного виготовлення TWINS є найкращою альтернативою рідинам з акцизом і про це нам заявляють самі ULL, але ми не можемо з цим не погодитися.


Зараз ми поговоримо про Lime Strawberry , це просто екстаз ваших смакових рецепторів. Мікс цитрусового лайма ну вже ідеально доповнений солодкою полуничкою. Складається відчуття, що це освіжаючий мохіто, який ви п'єте десь на пляжі, на березі моря, у спекотний літній день. Цей аромат став фаворитом для багатьох і це зовсім не дивно. Спробуйте та закохайтеся назавжди.


Сам заміс пройде на відмінно, тому що кожен набор має інструкцію.

Ви можете купити Набір для самостійного виготовлення TWINS Lime Strawberry та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися