Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Nelson Chupa Chups 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4118 Виробник: Nelson

Немає в наявності

Цукерки, цукерки та ще раз цукерки. Нещодавно відома компанія з виробництва рідин для електронних сигарет і вейпів Nelson випустила нову прекрасну рідину від якої у вас щось злипнеться, цю рідину назвали - Chupa Chups 60 ml.

Тепер усім знайомий смак із дитинства кислого ягідного чупа-чупса доступний і в такому форматі. З кожної затяжної цієї суміші ви будете сповна отримувати задоволення, і ви відразу перенесете в ті часи коли ви сиділи і їли цю цукерку.

Ціна на цю рідину відносно не велика, та й придбати її можна буде прямо у себе вдома прямо зараз, адже вона доступна у нас на сайті - Sigaretka.

Ви можете купити Nelson Chupa Chups 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися