Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Nicosta V-APE Chimp 60ml

(0) відгук
Артикул: 806180 Виробник: NICOSTA

Немає в наявності

Chimp – це приголомшливий фруктовий вибух стиглої малини , екзотичного кислого лимона та солодкого абрикосу. Підійде для тих, кому набридли солодкі смаки і хочеться приємного розмаїття, наприклад, кислинки, що освіжає. Рекомендуємо спробувати всім, хто шукає нових та смачних ароматів. Виробляється рідина на заводі у Польщі, має всі європейські сертифікати. Співвідношень гліцерину та пропіленгліколю 70/30.

Увага! Перед використанням збовтати як професійний бармен із руками блендара, чи навпаки. Упаковка має спеціальне блокування для захисту дітей. Щоб відкрити рідину, натисніть кришку з усієї сили і одночасно поверніть її вліво. (З усієї сили не обов'язково)

Ви можете купити Nicosta V-APE Chimp 60ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Польша

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися