Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Nicosta V-APE Orangutan 60ml

(0) відгук
Артикул: 806181 Виробник: NICOSTA

Немає в наявності

Nicosta Orangutan - смак соковитого зеленого яблука з часткою гіркуватості від шкірки на видиху. Все це припорошене невеликою кількістю кубиків льоду. Чудовий літній смак припаде до вподоби всім любителям холодку та яблучної кислинки.

Вміст у рідині гліцерину та пропіленгліколю 70/30.

Увага! Перед кожним використанням рекомендуємо добре збовтати рідину, для поліпшення смакопередачі. Упаковка має спеціально розроблене блокування для захисту від допитливих дітей. Щоб відкрити баночку, потрібно трохи притиснути кришку і одночасно провернути кришку вліво. (З усієї сили не обов'язково)

Ви можете купити Nicosta V-APE Orangutan 60ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Польша

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися