Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Nilla - Nade

(0) відгук
Артикул: 806467 Виробник: Trill Classix E-liquid

Немає в наявності

Якщо ви коли-небудь їли морозиво в лимонній глазурі, то вам не складно уявити, чим пахне ця рідина, коли знімаєш кришку з банки. На вдиху миттєво з'являється невелика кислинка і лимонна м'якоть, хоча свіжим цитрусом це назвати складно через зовсім слабку кислинку, швидше за все, це солодкі цукати з пристойною кількістю терпкої цедри, навіть присутній слабкий присмак білих кісточок. На видиху мікс пом'якшується жирним молоком, яке залишається на післясмаку разом із солодкою м'якоттю лимона. Хоча сюди дуже хочеться додати трохи більше кислинки. В цілому рідина досить хороша, з додаванням великої кількості різноманітних ароматизаторів.

Ви можете купити Nilla - Nade та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися