Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Nolimit BRO Salt Golden

(0) відгук
Артикул: 807255 Виробник: Nolimit

Немає в наявності

Golden - назва обрана не просто, соковитий золотий манговий сак вичавлений прямо вам у баночку, спробувавши цей смак ви полюбите манго якщо до цього не любили, збалансована рідина з терпкими нотами порадує вас не забутим смаком і зарядить ваш день золотими фарбами.

Nolomith BRO розливають свою рідину в брендовані флакони по 30 мілілітрів, мають тонкий носик для зручної заправки і м'яку баночку.

Придбати рідину з даної колекції можливо з певним вмістом сольового нікотину, такому як: 30 і 50. Що ідеально підійде для POD - систем та бачків із тугою MTL затяжкою.

Не рекомендуємо використовувати дану рідину на пристроях не призначених для неї.

Ви можете купити Nolimit BRO Salt Golden та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися