Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Nolimit BRO Salt Red

(0) відгук
Артикул: 806777 Виробник: Nolimit

Немає в наявності

Відносно молода Українська компанія Nolimit, випустила свою нову рідину для електронного ширяння на основі сольового нікотину, вона вже змогла здивувати безліч вейперів і це – BRO Salt Red.

Смак у неї, як і властиво всім сумішам від даної компанії, досить насичений і це завдяки двом основним інгредієнтам: стиглої полуниці та ніжному ананасу, від яких ви будете божеволіти.

У продажу ця суміш зараз доступна в обсязі 30 мілілітрів і місткість нікотину тут 30 міліграм, яких вистачить щоб задовольнити тягу до нікотину всього за кілька затяжок.

Знайти її ви зможете, як завжди, у нас на сайті інтернет-магазину Sigaretka.

Ви можете купити Nolimit BRO Salt Red та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 30мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися