Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Nomad Salt Sour Cherry Roads

(0) відгук
Артикул: 806982 Виробник: Maxology Brews

Немає в наявності

У пошуку солодких і ніжних сумішей для заправки своїх пристроїв для електронного ширяння, багато хто не знає де знайти по-справжньому смачну і якісну рідину, і в цьому ми зараз вам допоможемо, адже компанія Nomad Salt випустили свою нову суміш під назвою-Sour Cherry Roads.

Смак дана жижка має від ягідного компоту, який складається з солодкої вишні, ніжної малини та неймовірної смородини.

Нікотину в ній досить велика кількість рідина є сольовий, і призначена для пристроїв з POD-систем, в ній міститься від 25 мг нікотину, і до 50 мг, що може означати те що ви самі можете вибрати ступінь міцності суміші.

Ви можете купити Nomad Salt Sour Cherry Roads та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися