Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

NOVA Salt Tobacco

(0) відгук
Артикул: 806984 Виробник: NOVA Salt

Немає в наявності

Tobacco - це нова класична суміш для заправки електронних пристроїв для ширяння, з якою можна буде відчути той справжній тютюновий смак з маленькими нотками прянощів.

Виготовив її популярний виробник таких сумішей NOVA Salt, а популярність вони знайшли завдяки якісним сумішам і багатьма роками їх виробництва.

Що стосується кількості нікотину в суміші, то тут є нюанси, оскільки існує дві моделі жижки з 25 мг і 50 мг нікотину, які розраховані під різних клієнтів, які мають свої переваги. Щодо співвідношення гліцерину і пропіленгліколю, то їх у суміші порівну-50 на 50.

Ви можете купити NOVA Salt Tobacco та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл, 30мл
Никотин: 25мг, 50мг, 65мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Табачные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися