Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

Одноразові електронні сигарети чи одноразові pod системи, що це?

Одноразові електронні сигарети - це вейп-пристрій з незамінним картриджем і без можливості його перезаправити. Одноразова сигарета має компактні розміри та вбудовану батарею, яку після повної розрядки не можна зарядити, оскільки це не акумулятор. Через таке компонування складових за підсумком виходить, що одноразові електронні сигарети, ціна яких не перевищує вартості звичайної рідини, стає можливою. Як правило, заправляються такі сигарети рідиною на основі пропіленгліколю та гліцерину з додаванням ароматизаторів. Заправляються на виробництві одноразові електронні сигарети без нікотину – рідиною, що не містить нікотин, а одноразові з нікотином рідиною, що містить органічний нікотин.

одноразові електронні сигарети

Одноразові pod системи – це ті самі одноразові електронні сигарети, з такою самою компонуванням елементів, але заправляються вони рідиною на сольовій основі, це і є головною відмінністю в даних поняттях. Зазвичай, вміст нікотину в одноразових pod системах дорівнює 5% відсоткам. Об'єм картриджа одноразового пода становить від 0,7 мл до 6 мл, залежно від виробника та моделі. Для порівняння 1 мл такої рідини дорівнює приблизно 25 цигарок.

Перевага одноразових вейпів:

  • Компактність
  • Ціна за невеликі гроші у вас є можливість спробувати перейти від куріння на вейп
  • Відсутність зарядки

Одноразові сигарети смаки

Різноманітність смаків у таких девайсах дуже велика, від тютюнових смаків до ягідних, фруктових та м'ятних. Як із приємним холодком, так і без нього. Вибір тут дуже великий, все залежить від ваших уподобань.

Як заряджати одноразові сигарети?

Питання погодьтеся, адже дивний вейп одноразовий, але вирішуваний. Теоретично зарядити одноразову сигарету можна, але для цього потрібно розібрати її повністю, а також визначити полярність вбудованих батарей.

Одноразова електронна сигарета у розбірному вигляді.

Одноразова електронна сигарета у розбірному вигляді.

Ми настійно не рекомендуємо проводити будь-які маніпуляції з одноразовою сигаретою, так як це може бути не безпечно, якщо ви пошкодите акумулятор, або схему роботи девайса. У разі втручання у вейп, вся відповідальність лежить на вас.

61639