Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Pachamama Salts Apple Tobacco

(0) відгук
Артикул: 806556 Виробник: PachaMama

Немає в наявності

Рідина AppleTobacco від виробника Pachamama Salts - це смакова комбінація, яка вам точно знадобиться у вашому повсякденному ширянні. Коли ви вдихаєте цю рідкість на сольовому нікотині, вас відразу вітають свіжозібрані солодкі яблука, які змушують вас пускати слини. Відразу після чого до ваших смакових рецепторів прихлинуть терпкі нотки тютюну. На видиху ви відчуєте досить міцний та гладкий тютюн, який чудово доповнює ноти солодкого яблука. Цей терпко-солодкий та пікантний мікс буде зраджувати вам задоволення від кожної затяжки. Ця рідина на сольовому нікотині призначена лише для використання у підсистемах.

Ви можете купити Pachamama Salts Apple Tobacco та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися