Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Pachamama Salts Fuji

(0) відгук
Артикул: 806557 Виробник: PachaMama

Немає в наявності

Рідина Fuji від компанії Pachamama Salts - це велика кількість хрумких і солодких яблук Фуджі з додаванням нот стиглої полуниці та соковитих нектаринів, перетворених на освіжаючий коктейль. Розслаблюючі солі нікотину нададуть вам релаксу разом із цим найсмачнішим міксом. На вдиху відразу відчувається насолода стиглих яблук, паралельно яким відразу йде смак соковитої червоної полуниці, яка чудово поєднується з першим. На видиху з'являється смак м'якоті зрілих персиків, які згладжують весь мікс насолодою, і післясмак дуже приємно здивує вас! Ця рідина на сольовому нікотині призначена лише для використання у підсистемах.

Ви можете купити Pachamama Salts Fuji та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися