Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Pachamama Salts Icy Mango

(0) відгук
Артикул: 806559 Виробник: PachaMama

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Рідина PachaMama Salts Icy Mango – це завжди хороша ідея. Ця ніжна суміш манго і ментолу занурить вас у величезну кількість приголомшливих емоцій. У цій рідині ви можете насолодитися екзотичним манго з освіжаючими нотами ментолу, які дають прохолоду у спекотні дні. Щоразу, коли ця рідина доставляє соковитий манговий смак на вдиху, ваші смакові рецептори вбирають його ніжну та приємну свіжість. Глибокий дотик прохолодних ментолових відчуттів посилюється на видиху. Ця рідина на сольовому нікотині призначена лише для використання у підсистемах.

Ви можете купити Pachamama Salts Icy Mango та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися