Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Палички для чищення IQOS 30 шт

(0) відгук
Артикул: 807339 Виробник: IQOS

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Палички для IQOS, коли нагрівальний елемент і місцевість біля нього покривається гаром, ви можете почистити його за допомогою цих паличок, і тим самим вони створені для чищення IQOS. Вони допоможуть вам почистити важкодоступні місця біля нагрівального елемента і сам елемент.

https://sigaretka.in.ua/komplekt-iqos-2.4-plus.html

Чистити IQOS рекомендовано раз в одну пачку стиків або коли з'являється нагар. Палички для IQOS просякнуті спеціальним засобом на спиртовій основі і завдяки цьому буде зручніше та швидше чистити, ніж звичайними вушними паличками.

Ви можете купити Палички для чищення IQOS 30 шт та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися