Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Футляр для електронної сигарети одинарний

(0) відгук
Артикул: 200 Виробник: eGo

Немає в наявності

Кейс eGo захищає сигарету та її компоненти від механічних пошкоджень, забруднень, від тріщин і подряпин, які можуть з'явитися при їх зберіганні та експлуатації.

Футляр для електронної сигарети дає можливість завжди мати під рукою все, що необхідно для комфортного використання пристрою: батарею, випарник, флакон з рідиною для заправки, зарядний пристрій. Сумка для електронної сигарети необхідна для зручного користування у тривалих поїздках та для щоденного повсякденного носіння та використання, та унеможливлює мимовільне включення сигарети.

розміри:

  • Довжина: 195 мм
  • Ширина: 45 мм

Ви можете купити Футляр для електронної сигарети одинарний та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися