Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Pixel HIT: Dark Cake 60 ml

(0) відгук
Артикул: 2797 Виробник: PIXEL HIT

Немає в наявності

DARK CAKE – диявольськи смачний чізкейк з бархатистою ноткою чорносливу.

Творці геніальної рідини PIXEL HIT вирішили бути в тренді чарівної піксельної графіки. І як піксельна графіка, зібрана з невеликих пікселів, вимальовує загальну картину, так і рідина PIXEL HIT зібрана з ідеально підібраних компонентів, що в міксі розкривають всю красу картини смаку. Крафтова преміум рідина Pixel HiT виробляється в США, на заводі в Каліфорнії за спеціальним замовленням невеликими партіями. Кожен смак - це окрема історія, яка нікого не залишає байдужим.

  • Місткість флакона: 60 мл
  • PG/VG: 30/70
  • Вміст нікотину: 0мг/1,5мг/3мг

Завдяки унікальному підходу до створення та виробництва її неможливо скопіювати.

Зберігати у прохолодному та захищеному від світла місці, у щільно закритій оригінальній упаковці. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Термін придатності 18 місяців (при 0С - +25С).

Як використовувати:

Перед використанням добре збовтати. Контейнер має блокування для захисту дітей та друку. Щоб відкрити, натисніть кришку одночасно, поверніть її вліво.


Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40

Ви можете купити Pixel HIT: Dark Cake 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися