Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Roll Upz - Grape

(0) відгук
Артикул: 806462 Виробник: Roll Upz

Немає в наявності

Рідина Grape збирається прямо з виноградної лози і зацукрується до тих пір, поки виноград не стане настільки солодкими та смачними, наскільки це можливо, а потім поєднується з соковитою карамельною основою. Ця чудова рідина виготовлена для всіх любителів винограду і тих, хто завжди вибирає фіолетові цукерки з пакетика. Цей подарує вам приголомшливий смак у роті! На вдиху відчувається смак винограду, залитого карамеллю, а якщо потримати пару в роті, то відчувається смак винограду з солодким відтінком. На видиху смак просто неймовірний – начебто скляна виноградна карамель ніжно скочується язиком.

Ви можете купити Roll Upz - Grape та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися