Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Roll Upz - Strawberry

(0) відгук
Артикул: 806460 Виробник: Roll Upz

Немає в наявності

Смак Strawberry від Juice Roll Upz – це неперевершений аромат найсмачнішого солодкого жувального полуничного льодяника. Відразу згадуються часи, коли ви жували цей льодяник, і наставали прогулянкою у дворі з друзями. Кожне затягування гарантує спогади про улюблену цукерку з дитинства. З кожним вдихом різкий смак полуничних цукерок приносить величезне задоволення. З кожним видихом цукерка дарує ласуні величезну дозу чистого задоволення. На вдиху розкривається пік смаку жувальної цукерки, стигла, соковита полуниця, полита солодким сиропом покриває ваші рецептори. Якщо потримати пару в роті, то рідина дає смак цукерки з невеликою кислинкою, а на видиху розкривається легка полуниця.

Ви можете купити Roll Upz - Strawberry та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися