Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Roll Upz - Watermelon Punch

(0) відгук
Артикул: 806461 Виробник: Roll Upz

Немає в наявності

Смак Watermelon Punch від виробника Juice Roll Upz миттєво перенесе вас у дитинство. Цей солодкий, різкий смак вибухає соковитою ягідною пишністю – стиглим кавуном. На кожному вдиху відчувається прохолодний аромат кавуна, який прямий так і сочиться. На видиху забезпечується той ягідно-фруктовий смак пуншу, який п'янить смакові рецептори. Незабутній мікс стиглого кавуна з пряним ароматним пуншем дасть вам велику кількість свіжості та солодощі в одній лише затяжці! Цей міцний освіжаючий коктейль дасть вам незабутні відчуття при ширянні і точно не залишить вас незадоволеним!

Ви можете купити Roll Upz - Watermelon Punch та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися