Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Ruthless Loaded Cran Apple

(0) відгук
Артикул: 4060 Виробник: Ruthless

Немає в наявності

Сьогодні ми спробуємо новий неймовірно освіжаючий смак рідини для електронного ширяння від відомої компанії Ruthless, яка випускає якісні товари, і назва цієї нової рідини - Loaded Cran Apple.

Ця неймовірна суміш має досить привабливий смак яблука та ніжного соку журавлини та ніжного. Після першого вдиху цієї чудової суміші, вам більше не буде інших рідин.

Знайти таку чудову рідину можна буде у нашому інтернет-магазині Sigaretka. І ціна на цей товар буде невеликою і дозволити її зможе практично кожен наш клієнт, не проґавте свій шанс.

Ви можете купити Ruthless Loaded Cran Apple та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися