Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Ruthless Loaded Glazed Donuts

(0) відгук
Артикул: 4061 Виробник: Ruthless

Немає в наявності

Цей смак сподобається багатьом нашим клієнтам, адже практично всі вони люблять солодкі, десертні смаки, і тому відомий виробник рідин для електронних пристроїв Ruthless випустила нову солодку новинку яка називається - Loaded Glazed Donuts.

Ця рідина має дуже привабливий смак, а саме це свіжості випечений пончик який щедро полив глазур'ю. Цей смак запам'ятає кожен, хто його спробує і не забуде його ніколи.

Знайти його можна буде в нашому вейп-шопі Sigaretka, і купити за оптимальною ціною, яка абсолютно не кусається, не проґавте свій шанс на унікальний смак.

Ви можете купити Ruthless Loaded Glazed Donuts та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися