Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Salt Jar Classic 15ml

(0) відгук
Артикул: 806024 Виробник: Salt Jar

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Classic 15 мл-це абсолютно новий продукт від відомого Американського виробника рідин для електронних сигарет і вейпів Salt Jar, яка славиться якісними товарами.

Основою для смаку цієї рідини став добірний тютюн , від ширяння якого ви отримуватимете максимум натурального смаку, який підкорить вас. Дана рідина доступна у двох варіантах міцності, в 30 мг і 50мг/мл, так що ви самі зможете вибрати який ви хочете.

Придбати таку рідину ви зможете на сайті нашого вейп-шопу Sigaretka, за чудовою ціною, яку схвалили вже багато наших клієнтів.

Ви можете купити Salt Jar Classic 15ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Табачные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися