Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Salt Jar Pineapple submarin 15ml

(0) відгук
Артикул: 806129 Виробник: Salt Jar

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Pineapple submarine від Salt Jar – це міксовий смак стиглої, лісової кисло-солодкої суниці з апетитним ананасовим післясмаком. Якщо бути уважним, то можна зрозуміти що автори даної рідини зробили посилання на однойменно відому пісню «Yellow Submarine», тим самим вони хотіли передати внутрішній настрій, який повинен викликати цю рідину. Рідина містить сольовий нікотин, отриманий з тютюнового листа, що дає рідину м'якою та приємною на смак. Ми рекомендуємо цю рідину, оскільки вона відмінно підходить на будь -які підсистеми та електронні сигарети його формату .

Ви можете купити Salt Jar Pineapple submarin 15ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися