Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

ШО 60ml - Ягідний лимонад

(0) відгук
Артикул: 806119 Виробник: Шо

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Ягідний лимонад від ШО це смаковий вибух плодів сімейства сапіндових, в народі личі, червоного великого стиглого гранату, стиглої зацукрованої брусниці і божественного лайму з олімпу. Що ще потрібно від вейпу, тільки ця рідина, навіть найзатятіший скептик, спробувавши цю рідину, скаже: «ШООО!?», І заплаче від задоволення. Розчулившись, скептик виконає будь-яке ваше бажання, так що мотайте на вус і робіть правильні висновки. Рідина має 70 відсотків гліцерину, 30 відсотків пропіленгліколю. Чотири варіації нікотинового вибору.

Ви можете купити ШО 60ml - Ягідний лимонад та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг, 6мг
Вкусы: Фруктовые, Напитки
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися