Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Skwezed Grapefruit

(0) відгук
Артикул: 806284 Виробник: Skwezed

Немає в наявності

Зовсім нещодавно компанія яка випускає рідини для електронного ширяння Skwezed, випустила таку довгоочікувану від якої ви будете в захваті, і її назва коротка і ясна - Grapefruit.

Як можна було вже здогадатися за назвою смак цієї рідини від стиглого і соковитого грейпфрута, цей екзотичний смак зможе занурити абсолютно кожного в теплі і тропіки. І ви зможете вдосталь насолодитися солодкою та свіжою парою.

Придбати цю суміш в обсязі 100 мілілітрів ви зможете без особливих зусиль у нашому інтернет-магазині Sigaretka, за прийнятною ціною, яка зовсім не кусається.

Ви можете купити Skwezed Grapefruit та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися