Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Skwezed Krem Pistachio Milk

(0) відгук
Артикул: 806283 Виробник: Skwezed

Немає в наявності

Сьогоднішній наш герой був створений чудовою компанією з виготовлення сумішей для електронного ширяння- Skwezed, спеціально для любителів незвичайних смаків і не звичайних відчуттів від електронного ширяння, і назва цієї рідини-Krem Pistachio Milk.

Ця рідина має привабливий ніжний і освіжаючий смак разом з яким ви забудете про існування інших сумішей, і це смак солодкого фісташкового молока.

Щоб придбати дану рідину вам всього лише потрібно буде зайти на наш сайт вейп-шопу Sigaretka і зробити замовлення, ціна на цю та інші рідини буде найнижчою ціною в мережі.

Ви можете купити Skwezed Krem Pistachio Milk та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися