Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Street Salt Berry Salt

(0) відгук
Артикул: 806957 Виробник: Street Salt

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Salt Berry- це нова рідина для заправки електронних пристроїв для ширяння, випустила її компанія з досить великим авторитетом-Street.

Смакові якості даної жижки були перейняті від практично всіх лісових ягід, спробувавши які можна просто збожеволіти від щастя і неймовірного смаку.

Доступна суміш у двох варіаціях, а відрізняє їх лише фортеця, в першій версії буде 30 мг нікотину, а в другій 45 мг. Співвідношення тут пропіленгліколю та гліцерину тут рівне (50/50) що характерне для сумішей цієї лінійки.

Придбати цю суміш ви зможете вже зараз у нашому інтернет-магазині Sigaretka.

Ви можете купити Street Salt Berry Salt та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 20мл
Никотин: 30мг, 45мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися