Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

THRONE Charlie`s

(0) відгук
Артикул: 3944 Виробник: THRONE

Немає в наявності

На цей раз ми перемістимося в ягідний рай, адже відома всіма своїми якісними рідинами для електронного ширяння THRONE, випустила свою нову рідину з безліччю ягід під назвою - Charlie`s.

Ця рідина включає такі ягоди як: стигла чорна смородина, екзотична ягода саї і все це доповнює легка м'ятна свіжість. Ця рідина сподобається вам із першого вдиху солодкого, свіжого диму.

Придбати цю рідину не складе вам великої праці, тому що вона буде не дорого коштувати і дістати її можна буде в будь-якому вейп-шопі і тим більше в інтернет-магазині.

Ви можете купити THRONE Charlie`s та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые, Мятные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися