Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

THRONE Schweppes Guava Nectar

(0) відгук
Артикул: 3949 Виробник: THRONE

Немає в наявності

Збирайте валізи, адже ми вирушаємо в тропіки з неймовірною тропічною рідиною, яка введе вас у транс від свого чудового смаку під назвою - Schweppes Guava Nectar, від відомого виробника THRONE.

Ця екзотична рідина включає всі кращі плоди тропіків, а саме: соковитий кокос, сміливий ананас і солодка гуава. Цей смак слідуватиме за вами довгий час і вам захочеться ще й ще.

Купити його ви зможете практично в будь-якому інтернет-магазині та вейп-шопі та скрізь за доступною ціною, так що придбати його зможе практично кожен покупець, так що встигніть спробувати його.

VG/PG 70/30

Ви можете купити THRONE Schweppes Guava Nectar та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Напитки
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися