Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

THRONE Schweppes Mardi Gras

(0) відгук
Артикул: 3950 Виробник: THRONE

Немає в наявності

Schweppes Mardi Gras - це абсолютно нова рідина для електронного ширяння від усієї відомої компанії THRONE, яка випустила нову лінійку рідин з неймовірними смаковими поєднаннями і ця рідина входить до цієї лінійки.

У цій рідині поєднуються неймовірні смаки стиглої чорниці, соковитого гранату і ніжної журавлини і все це разом дає нам неймовірний мікс, від якого ви довго не зможете відірватися, адже вона введе вас в екстаз.

Ціна на цю рідину досить невелика, але відчуттів, запевняю, буде багато і ви цілком зможете насолодитися цим прекрасним смаком ягідного міксу.

VG/PG 70/30

Ви можете купити THRONE Schweppes Mardi Gras та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Напитки
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися