Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Tobacco Monster Salt

(0) відгук
Артикул: 806823 Виробник: Tobacco Monster

Немає в наявності

Це рідина з чудовим смаком копченого тютюну. Замішана ця лінійка на сольовому нікотині. Домогтися у виробництві такого неповторного та унікального смаку дуже складно, адже в оригіналі, виробництво традиційного тютюну потребує спеціального сушіння над вугіллям, що тліє. Але все ж таки, представляємо новий неймовірно ароматний смак копченого тютюну у флаконі 15 мл. Пам'ятайте, у виробництві цієї рідини вейп використовуються тільки натуральні компоненти. Завдяки сучасним технологіям виробництва компанія гарантує однакову кількість рідини та однакового смаку у будь-якому флаконі.

Ви можете купити Tobacco Monster Salt та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл
Никотин: 40мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Табачные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися