Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Tobacco Monster Smooth

(0) відгук
Артикул: 806820 Виробник: Tobacco Monster

Немає в наявності

Це нейтральний смак тютюну. Аромат дуже легкий і м'який, у перекладі назви рідини так і звучить м'який тютюн. Нагадаємо, у виробництві цієї рідини був використаний виключно натуральний продукт, за рахунок чого її смак буде неповторним. Технологія виробництва має суворі стандарти якості, будь-яка рідина буде відповідати очікуванням. Рідина підходить для систем з малою потужністю, баків на мтл затяжці. Ми рекомендуємо спробувати всю лінійку цієї рідини, будь-який тютюновий смак розкриється для вас по ньому. Виробляється рідина у штатах, усі смаки маю патент.

Ви можете купити Tobacco Monster Smooth та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 6мг
Вкусы: Табачные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися