Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Tropical Island Cold Grape 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4031 Виробник: Wick&Wire

Немає в наявності

Cold Grape – незабутній смак винограду, що повністю дозрів, з чорною смородиною та охолоджуючим ефектом. Це чергова рідина з лінійки тропічних уподобань Tropical Island.

Ця рідина сподобається всім без винятку любителям ширяння, адже в одному флаконі поєднується прохолода з двома різними ягодами.

Виробляється рідина під українською торговою маркою Wick&Wire. Але за якістю рідина не поступається навіть найвідомішим європейським брендам, адже виробник під час виробництва рідини використовує лише найякісніші та найбезпечніші компоненти.

Ви можете купити Tropical Island Cold Grape 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися