Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Tropical Island Cold Lemon 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4032 Виробник: Wick&Wire

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Cold Lemon – одночасне поєднання кислуватого лимонного смаку з реальним ефектом, що охолоджує. Ця рідина доповнює відому колекцію тропічних уподобань Tropical Island.

Виготовляється рідина на території України під відомою торговою маркою Wick&Wire. Виробник використовує лише натуральні смакові добавки та ароматизатори. Це робить рідину максимально схожою на реальні фрукти.

Постачається така рідина у зручних флаконах, які оснащуються тонкими носиками для максимально швидкої та легкої заправки улюблених девайсів.

Ви можете купити Tropical Island Cold Lemon 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 1.5мг, 3мг
Вкусы: С холодком, Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися