Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Tropical Island Cold Mango 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4029 Виробник: Wick&Wire

Немає в наявності

Cold Mango – ще одна незвичайна рідина з колекції Tropical Island. Ця рідина поєднує смак ароматного манго з холодними шматочками льоду. Комбінація виявилася справді незвичайною, що доводить високий попит на цей продукт.

Виготовляється ця рідина під відомою торговою маркою Wick&Wire. Як і вся продукція компанії, ця рідина виготовляється з натуральних компонентів, що забезпечує високу насиченість і смаку, і аромату.

Придбати таку незвичайну рідину можна в нашому інтернет-магазині за невисокою вартістю. Ви будете приємно вражені високою якістю цього продукту.

Ви можете купити Tropical Island Cold Mango 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися